آرشیو خبر آرشیو خبر

توسعه محتوای دیجیتالي به کمک جشنواره ایده‌ها و فرصت‌ها

خسرو سلجوقی عضو هیئت عامل سازمان فناوری اطلاعات ايران از اعطای تسهیلات 15 میلیون تومانی به برگزیدگان جشنواره ایده‌ها و فرصت‌ها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران،  مهندس سلجوقی، محورهای اصلی این جشنواره را پیشگیری از ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی به‌ویژه آسیب‌های ناشی از طلاق، اعتیاد، سرقت و آسیب‌های فضای مجازی عنوان كرد و گفت: با توجه به افزایش استفاده روزافزون جامعه از اپلیکیشن‌ها، بازی‌ها و نرم‌افزارهای رایانه‌ای، شرکت‌کنندگان در جشنواره می‌توانند محصولات خود را در قالب‌های ذکرشده ثبت كنند، این ایده‌ها باید قابلیت اجرایی شدن و تولید برای عموم را داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: ورود معاونت پیشگیری از جرم قوه قضاییه به مقوله استفاده از فناوری اطلاعات و راه‌اندازی کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و مبتنی بر فناوری بسیار پسندیده و قابل‌تقدیر است و سازمان فناوری اطلاعات ايران نیز تمام تلاش خود را جهت برگزاری هر چه بهتر اینگونه جشنواره‌ها انجام خواهد داد.

این عضو هیئت‌علمی دانشگاه ادامه داد، خروجی این جشنواره در واقع محتوای دیجیتالي قابل استفاده برای تمامی اقشار جامعه است. محتوایی که به‌صورت دقیق با هدف حل معضلات جامعه شکل گرفته است.

علاقه‌مندان و صاحبان ایده می‌توانند براي ثبت ایده‌های خود تا تاریخ 24 دی‌ماه به وبگاه www.shareidea.scpd.ir مراجعه كنند.

تصاویر مرتبط
تاریخ انتشار مطلب: 22 آذر 1395
بازدید ها: 662