سازمان فناوری اطلاعات ایران

لطفا گوشی خود را به حالت عمودی بازگردانید

Skip to Content

حمایت از  حضور استارت آپ های ایرانی در نمایشگاه باکوتل 2017

تاریخ خبر: 12 آذر 1396

مرکز توانمندسازی کسب و کارهای نوپا سازمان فناور یاطلاعات ایران، با حمایت از استارتاپ های متقاضی حضور در نمایشگاه باکوتل 2017  زمینه حضور فعالان این بخش را فراهم کرد.

مهندس شهلا اصولی، رییس مرکز توانمندسازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپای فاوا، در گفت و گو با واحد خبر روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات ایران، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: از ایران 9 استارتاپ در نمایشگاه باکوتل حاضر خواهند بود که تامین بخشی از هزینه های حضور و همچنین انجام هماهنگی ها با طرف خارجی از جمله حمایت های صورت گرفته در این حوزه محسوب می شود.

وی  برگزاری نمایشگاه باکوتل را یکی از رویدادهای مهم صنعت ارتباطات و فناوری اطلاعات در منطقه قفقاز دانست و ادامه داد: این نمایشگاه از 14 تا 17 آذرماه در باکو پایتخت آذربایجان برگزار می شود.

مهندس اصولی خاطرنشان کرد: با دستور و مساعدت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و در راستای حمایت دولت از کسب و کارهای نوپا، شرکت های استارتاپی ایرانی، در پاویون ایران توانمندی های خود را ارائه می کنند که از جمله شرکت ها می توان به دیوار، زرین پال و تلوبیون اشاره کرد.

وی ادامه داد: همچنین با حضور مقامات عالی وزارت در این نمایشگاه هماهنگی لازم جهت توسعه بازار و خدمات آنها در کشورهای عضو اکو فراهم می شود.

وی تصریح کرد: از آنجاییکه این رویداد همزمان با نشست وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات عضو اکو برگزار می شود, با حمایت وزارت ارتباطات فرصت مغتنمی برای گسترش فعالیت این کسب و کارهای نوپا در کشورهای عضو فراهم خواهد شد.

تصاویر خبر