سازمان فناوری اطلاعات ایران


به گزارش اتحادیه جهانی مخابرات، 9 پروژه از ایران نامزد دریافت جایزه WSIS 2020 شدند


بر اساس گزارش اتحادیه بین‌المللی مخابرات، 9 پروژه ملی از کشور ایران در ارزیابی هیئت کارشناسی wsis پذیرفته و کاندیدای دریافت جایزه در wsis2020 شده اند.پروژه‌های منتخب کاندیدای دریافت جایزه WSIS 2020 در وب‌سایت این سازمان بین‌المللی منتشر شد


به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران: در جایزه امسال اجلاس جهانی جامعه اطلاعاتی            (2020  WSIS) بیش از 1000 پروژه  از کشورهای مختلف در 18 گروه، درخواست ارزیابی کرده‌اند که درنهایت تعداد 360 پروژه در 18 گروه (هر گروه 20 پروژه) نامزد دریافت جایزه شده‌اند. از جمهوری اسلامی ایران نیز 9 پروژه ملی در این ارزیابی شرکت نموده و کاندیدای دریافت جایزه شده‌اند؛ که درنهایت پروژه‌ها و طرح‌های مرتبط با ICT با کسب بالاترین امتیاز به نهمین دوره مسابقات WSIS راه خواهند یافت.

گفتنی است هر یک از پروژه‌ها جهت قرارگیری در 5 پروژه برتر جهانی نیازمند به کسب بالاترین رأی می‌باشند، برای رأی دادن به پروژه‌ها از طریق پورتال WSIS و سایت رأی‌دهی به نشانی https://www.itu.int/net4/wsis/stocktaking/Prizes/2020، می‌توان اقدام کرد. لازم به ذکر است برای اینکه بتوانید در این وب‌سایت رأی دهید ابتدا باید در پلتفرم WSIS Platform Stocktaking (STK) ثبت‌نام نمایید.

اطلاعات پروژه های ملی کاندید دریافت جایزه در این لینک قابل مشاهده است.