تمدید فراخوان همکاری کسب‌وکارهای ایرانی در برگزاری جام جهانی فوتبال 2022 قطر


سازمان فناوری اطلاعات ایران فراخوان امکان همکاری استارتاپ ها و کسب‌وکارهای ایرانی در برگزاری جام جهانی فوتبال 2022 قطر، را تمدید کرد.


 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران: به اطلاع کسب‌وکارهای فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌رساند به دنبال رایزنی‌های به‌عمل‌آمده، سازمان فناوری اطلاعات ایران درصدد فراهم آوردن امکان همکاری استارتاپ ها و کسب‌وکارهای ایرانی در برگزاری جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر، است.

بدین‌وسیله از تمامی کسب‌وکارهای فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات که مایل به هرگونه همکاری در برگزاری جام جهانی فوتبال 2022 در کشور قطر می‌باشند، دعوت به عمل می‌آید تا تاریخ 10 اسفند 1398 با ارسال نامه رسمی به سازمان فناوری اطلاعات ایران به همراه معرفی کسب‌وکار خود (در حد حداکثر دو صفحه و به زبان انگلیسی جهت ارسال به‌طرف قطری)، آمادگی خود را اعلام نمایند.

کسب‌وکارهای متقاضی همکاری با هزینه خود در هیات همراه رئیس سازمان در سفر به کشور قطر، که در آینده نزدیک انجام خواهد شد، حضور خواهند داشت و به‌طرف قطری معرفی می‌شوند و انتخاب جهت مشارکت در برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ و شرایط همکاری، با طرف قطری خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن 88113886، سرکار خانم دانش خواه، تماس حاصل نمایید.