سازمان فناوری اطلاعات ایران


با همکاری سازمان فناوری اطلاعات ایران و وزارت میراث فرهنگی:

برای نخستین بار امکان پخش زنده از موزه ها و اشیاء موزه، در ایام نوروز فراهم شد


در پی شیوع ویروس کرونا و تعطیلی موزه ها در ایام نوروز، امکان پخش زنده از موزه و اشیاء موزه ها ازطریق صفحه itoofiran سایت آپارات فراهم شده است.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران؛ حسن عمیدی رئیس موزه ارتباطات گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی موزه ها در ایام نوروز، امکان پخش زنده از موزه ها از طریق سایت آپارات فراهم شده است.

وی در ادامه افزود:  با همکاری سازمان فناوری اطلاعات ایران و وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مردم می توانند به صورت آنلاین و پخش زنده   stream  در ایام نوروز از ساعت ۱۵ الی ۱۶ از طریق صفحه itoofiran  سایت آپارات بازدید مجازی از موزه ها را تجربه کنند.

رئیس موزه ارتباطات با تاکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی و توصیه برای ماندن در خانه گفت: وزارت ارتباطات و سازمان فناوری اطلاعات ایران از همه ظرفیت ها و زیر ساخت های خود برای این امر استفاده خواهد کرد.

علاقه مندان جهت بازدید زنده از موزه ها می توانند به ترتیب روزها در ایام نوروز به سایت آپارات مراجعه نمایند.

  1. موزه ملی ایران -۲-کاخ گلستان-۳- کاخ موزه سعد آباد-۴-کاخ موزه نیاوران-۵-موزه فرش-۶- موزه رضا عباسی-۷-موزه آبگینه-۸-موزه ملک-۹-موزه ارتباطات-۱۰-موزه علوم و فنون-۱۱-موزه ملی قرآن-۱۲-موزه هنرهای اسلامی-۱۳- موزه دفاع مقدس