تمدید مهلت شرکت در جشنواره «ایران 1500»


مهلت ارسال آثار به جشنواره «ایران 1500» تمدید شد. تا کنون 700 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.


مهلت ارسال آثار به جشنواره «ایران 1500» تمدید شد. تا کنون 700 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران، جشنواره «ایران ۱۵۰۰» که ایده‌های مردم در یکصد سال آینده در مورد کشور ایران را به چالش می‌کشد،  به خلاقانه‌ترین ایده جوایز ارزنده اهدا می‌کند. این جشنواره از اول اسفندماه آغاز شده و تاکنون میزبان 700 اثر بوده است.  

این جشنواره ویژه کودک و خانواده‌ است و توسط موسسه فرهنگی هنری آی قصه و شرکت دانش‌بنیان دنیای کودکان آی‌قصه با همکاری سازمان فناوری اطلاعات ایران برگزار می‌شود. جشنواره ایران 1500 تا اول خرداد تمدید شده و تنها ۲۰ روز از مهلت ارسال آثار باقی مانده است.

متقاضیان برای اینکه در این مسابقه شرکت کنند باید در انتشار پست خود در شبکه‌های اجتماعی از هشتگ‌های مسابقه #IRAN1500 و #ایران۱۵۰۰ استفاده کنند یا آثار خود را در سایت ir1500.ir قرار دهند و به این صورت به جمع شرکت‌کنندگان جشنواره «ایران ۱۵۰۰» بپیوندند.

پس از پایان مهلت ارسال آثار، مرحله اول داوری انجام می‌شود. داوران نهایی این جشنواره عبارتند از: امیر ناظمی، رییس سازمان فناوری ایران، مشکات اسدی، مشاور اجتماعی سازمان فناوری اطلاعات ایران، پوریا عالمی، نویسنده کودک و سردبیر آی‌قصه، وحید رجبلو، بنیان‌گذار توانیتو، الهام پاوه‌نژاد بازیگر سینما و تئاتر، شاهین طبری، بنیان‌گذار چارگون، آرش برهمند، سردبیر ماهنامه پیوست، نازنین دانشور بنیان‌گذار تخفیفان، محمد طلوعی سردبیر مجله ناداستان و پیمان فاطمی، کارگردان و عروسک‌گردان