سازمان فناوری اطلاعات ایران

لطفا گوشی خود را به حالت عمودی بازگردانید

Skip to Content

سازمان آموزشی ، علمی و فرهنگی یونسکو برگزار می کند

رقابت در زمینه استفاده موثر از فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی در پیشبرد آموزش

تاریخ خبر: 14 مرداد 1397

خسرو سلجوقی مجری سند حمایتی و برنامه اقدام توسعه خدمات فضای مجازی کودک گفت :سازمان یونسکو در زمینه استفاده مؤثر از فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی در پیشبرد آموزش به همراه مقررات و ضوابط مالی آن اقدام به برگزاری رقابت بین المللی کرده است .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران : خسرو سلجوقی مجری سند حمایتی و برنامه اقدام توسعه خدمات فضای مجازی کودک گفت :  رقابت بین المللی یونسکو در زمینه بهره گیری از فناوری های اطلاعاتی در زمینه آموزش مسابقه بین المللی است و در این خصوص  جایزه ای با حمایت مالی کشور بحرین از سال 2005 میلادی به‌منظور تقویت و بازنگری در آموزش‌وپرورش در عصر دیجیتالی به افراد و مؤسساتی که با به‌کارگیری فناوری‌ها، ابتکارات چشمگیری در تقویت ساختارهای آموزشی، آموزش فردی و تبادل منابع داشته‌اند، اعطا می‌شود.

مهندس  سلجوقی با اشاره به درخواست یونسکو از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر درخواست مشارکت و حضور اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی را در این رقابت بین‌المللی گفت : کسانی که علاقه‌مند به حضور در این رقابت بین المللی هستند می توانند تا 31 اکتبر 2018 برابر با 9 آبان ماه 1397 با مراجعه به وبگاه یونسکو به نشانی (WWW.UNESCO.ORG/ICT-ED-PRIZE) به‌صورت برخط کاربرگ نامزدی را تکمیل و ارسال کنند.

وی با ابراز امیدواری  از حضور افراد و مؤسسات ایرانی در سطح رقابت های بین المللی گفت : امیدواریم  شاهد موفقیت و معرفی توانایی و ابتکارات ایرانی‌ها در سطح بین‌المللی باشیم

وی در ادامه افزود :  موضوع رقابت سال 2018 «کاربرد خلاقانه فاوا (ICT) در تأمین آموزش برای گروه‌ها و اقشار آسیب‌پذیر جامعه» اعلام‌شده است. و علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبگاه ذیل که به دو زبان فرانسوی و انگلیسی قابل دسترس است مراجعه نمایند .

HTTPS://EN.UNESCO.ORG/THEMES/ICT-EDUCATION/ICT-EDUCATION-PRIZE

Tel:+33145680544

e-mail:ictprize@unesco.org

تصاویر خبر

فایل تصویری

فایل صوتی