سازمان فناوری اطلاعات ایران


تقدیر سازمان پدافند غیرعامل کشور از سازمان فناوری اطلاعات ایران


رییس سازمان پدافند غیرعامل از کریمی نیستانی معاون توسعه و مدیریت شبکه ملی اطلاعات، سازمان فناوری اطلاعات ایران تقدیر کرد.


به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران: هشتمین همایش ملی پدافند غیرعامل با حضور رئیس قوه قضاییه، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، وزیر راه و شهرسازی، وزیر نفت و تنی چند از استانداران و مسئولان کشوری و لشکری در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان صداوسیما برگزار شد.

در این همایش رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور بابیان اینکه ما با تهدید‌های جدیدی به نام تهدید‌های هیبریدی مواجهیم تصریح کرد: سازمان پدافند غیرعامل کشور امسال تلاش کرده است تا بر اساس رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب، با هماهنگی با دستگاه‌ها اجرایی، اقداماتی در جهت بازدارندگی تهدید‌ها انجام دهد و خوشبختانه حاصل این تلاش‌ها را در حوزه‌های مختلف ازجمله حوزه فناوری اطلاعات شاهد هستیم.

در ادامه این همایش از اقدامات سازمان فناوری اطلاعات ایران در پیاده‌سازی و پیشبرد اهداف و سیاست‌های پدافند غیرعامل (کاهش آسیب‌پذیری در هنگام بحران با بهره‌گیری از فعالیت‌های فنی و مدیریتی) تقدیر به عمل آمد.

 در این همایش کریمی نیستانی، معاون توسعه و مدیریت شبکه ملی اطلاعات سازمان فناوری اطلاعات ایران از جانب رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور لوح تقدیر دریافت کرد.