با همکاری سازمان فناوری اطلاعات ایران:

رویداد استارتاپی "گردشگری و بازاریابی در بستر IT"در استان همدان برگزار می شودبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران: در راستای اهداف کلان ملی، سازمان فناوری اطلاعات ایران، در محور توسعه و گسترش کسب و کار در زمینه IT، طرح مشارکت، مهارت فاوا، تشویق به رسمی سازی و مسئولیت اجتماعی» با هدف ایجاد اشتغال، اقدام به تأمین بستر و خدمات زیرساختی مناسب جهت رشد شرکتها و گروه های مدنظر نموده است. لذا بخشی از برنامه یکساله این سازمان برای توانمندسازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپای فاوا بر اساس سه دیدگاه 1- ظرفیت سازی، 2- آمایش و تمرکز زدایی و 3- فرصت شغلی، و با هدف گسترش توانمندیهای نوآفرینی و کارآفرینی نوپاها در کل کشور است.

به همین منظور جهت دستیابی به اهداف مذکور، تفاهم نامه ای با کارگزاران منطقه ای (در سطح 5 منطقه کشور) با عنوان "پروژه کارگزاری توانمندیهای نوآوری و کارآفرینی استانهای کشور" منعقد گردید. که با توجه به مفاد آن، کارگزاران محترم موظف به برگزاری رویدادها و دوره های آموزشی در سطح استانهای مناطق خود به منظور گسترش فعالیتهای IT و ICT گردیده اند.

در این راستا کارگزاری توسعه توانمندی های نوآوری و کارآفرینی منطقه 2 (سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی) با همکاری سازمان فناوری اطلاعات ایران و روابط عمومی  جهاد دانشگاهی استان همدان رویداد استارتاپی "گردشگری و بازاریابی در بستر IT" را در بهمن ماه سال جاری در استان همدان برگزار می نماید. که محورهای رویداد مذکور به شرح زیرا

رویداد استارتاپی "گردشگری و بازاریابی در بستر IT  در چهار محور گردشگری خلاق، گردشگری الکترونیک و کسب‌وکارهای الکترونیک- تولید محتوا و بازاریابی محتوا و بازاریابی الکترونیک در صنعت گردشگری - فناوری اطلاعات در گردشگری طبیعت (اکو توریسم) و توریسم روستایی -- بازاریابی، تبلیغات و برند سازی در حوزه گردشگری برگزار می‌شود.