عکسهای ارسالی سازمان فناوری اطلاعات ایران برگزیده اجلاس جهانی جامعه اطلاعاتی شد


عکسهای سارا کروبی، عکاس سازمان فناوری اطلاعات ایران، در اجلاس جهانی جامعه اطلاعاتی (WSIS) به عنوان عکسهای برگزیده و شایسته تقدیر انتخاب شدند.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران: هر پنج عکس ارسالی «سارا کروبی» با موضوع نقش فناوری اطلاعات در توسعه و توانمندسازی کودکان، زنان و جوامع محلی، از سوی داوران بین‌المللی مسابقه عکس اجلاس  ۲۰۲۰ WSIS برگزیده شدند.

گفتنی است در این دوره از اجلاس جهانی جامعه اطلاعاتی، علاوه بر تقدیر از عکاس،  عکس‌های برگزیده در نمایشگاه WSIS Forum 2020 در ژنو سوییس، به نمایش گذاشته شده؛ همچنین پوستر اختصاصی از عکس‌های منتخب این عکاس به مدت پنج روز در  مرکز بین المللی کنفرانس های ژنو ( CICG ) و مقر اتحادیه جهانی مخابرات ( ITU ) نصب می‌شود.

لازم به ذکر است با توجه به شیوع ویروس کرونا و نیاز به اقدامات مسئولانه جهت جلوگیری از گسترش آن،  اجلاس جهانی جامعه اطلاعاتی به صورت مجازی از هفتم تا دهم سپتامبر برگزار خواهد شد که شامل بیانیه های سیاست گذاری، میزگرد وزرای ارتباطات، مراسم جایزه و مجموعه ای از جلسات تسهیل خط اقدام wsis است.

یادآور می شود، اجلاس جهانی جامعه اطلاعاتی به عنوان یکی از بزرگترین و‌معتبرترین گردهمایی‌های سالانه فناوری اطلاعات و ارتباطات برای توسعه بوده که با همکاری UNDP ,UNESCO و ITU در ژنو سوییس برگزار می‌شود.

شایان ذکر است، پنج عکس برگزیده سارا کروبی در سازمان فناوری اطلاعات ایران نیز به نمایش گذاشته شده است.