شکایات

چنانچه علی رغم انجام تمامی مراحل فرایند دریافت خدمت در سامانه و یا پرتال به نتیجه مطلوب نرسیده اید و در صورت اعلام مشکلات به واحد خدمت دهنده و عدم رفع احتمالی آن؛ شکایتی دارید می توانید در خصوص خدمت مذکور ، اعتراض خود را به همراه مستندات مستدل و مکفی در این قسمت ثبت نمائید؛ شکایات و اعتراضات مطروحه که بدون انجام چرخه فوق درج گردد، قابلیت رسیدگی نخواهد داشت.

1- اگر شکایات شما در خصوص کارکنان یا واحدهای زیرمجموعه سازمان فناوری اطلاعات ایران بوده و یا مربوط به یکی از خدمات ارائه شده توسط سازمان فناوری اطلاعات ایران است (میز خدمت)، از طریق این قسمت نسبت به ثبت یا پیگیری شکایات و گزارشات اقدام فرمایید.

2- با عنایت به بند اول برنامه پنجم دستورالعمل 9گانه صیانت از حقوق شهروندی مبنی بر رسیدگی به شکایات و اختصاص دو ساعت در هفته برای ملاقات‌های عمومی ، به آگاهی می‌رساند در خصوص تحقق موضوع فوق، دفتر مدیریت عملکرد سازمان فناوری اطلاعات ایران، آمادگی خود را در روزهای دوشنبه هر هفته از ساعت 10 الی 12 (به استثنای تعطیلات رسمی) در ساختمان‌های مرکزی اعلام می‌دارد.

3- اگر شکایات یا پیگیری شما مربوط به سایر موارد مرتبط با فعالیت‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است (از جمله: سرعت اینترنت، شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنتی، مخابرات شهرستان‌ها و ...) ، از طریق این قسمت و ورود به سامانه پاسخگویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نسبت به ثبت یا پیگیری شکایات و گزارشات اقدام فرمایید.

4- در راستای اجرای تبصره 8 دستورالعمل اجرایی مواد 91 و 92 قانون مدیریت خدمات کشوری با موضوع مبارزه با رشوه و ارتشاء و سوء استفاده از مقام اداری     (به هر گونه فعل یا ترک فعل کارمند دولت که با استفاده از جایگاه سازمانی صورت گرفته و موجبات تضییع حقوق معنوی یا مادی دولت یا سایر اشخاص را فراهم نماید، اطلاق می شود) خواهشمند است در صورت مشاهده تخلفات احتمالی مرتبط با موضوع فوق در این سازمان به بازرسان ویژه به شرح ذیل اطلاع دهید.

مشخصات ناظر ارشد و بازرسان معتمد و متخصص مبارزه با رشوه و ارتشاء

نام و نام خانوادگی سمت تلفن نشانی پست الکترونیک
مهران شیرازی مدیرکل دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد- ناظر ارشد 88115881 shirazi@ito.gov.ir
مرتضی قادران معاون دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد- بازرس معتمد و متخصص 88115878 ghaderan@ito.gov.ir
علی اکبر سمندی معاون اداره کل ارزیابی امنیتی محصولات-بازرس معتمد و متخصص 88115944 samandi@ito.gov.ir
هادی راوندی معاون اداره کل حراست-بازرس معتمد و متخصص 88115886 ravandi@ito.gov.ir
الیاس محمدی رئیس گروه امور مجلس دفتر حقوقی-بازرسی معتمد و متخصص 88115791 e.mohammadi@ito.gov.irشماره تماس کارشناس رسیدگی به شکایات : 88115763-021شکایات
قبلاً شکایت/انتقاد/پیشنهاد ثبت کرده‌اید؟

برای پیگیری کلیک کنید

اینفوگراف صیانت از حقوق شهروندی در نظام اداریCaptcha