کارگاه آموزشی "ارزش گذاری استارت آپها" در استان اصفهان برگزار می شود


در راستای اهداف کلان ملی، سازمان فناوری اطلاعات ایران، در محور توسعه و گسترش کسب و کار در زمینه فناوری اطلاعات، کارگاه آموزشی "ارزش گذاری استارت آپها" آذر ماه سال جاری در استان اصفهان برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات ایران در راستای اهداف کلان ملی، سازمان فناوری اطلاعات ایران، در محور توسعه و گسترش کسب‌وکار در زمینه توسعه  IT، «طرح مشارکت، مهارت فاوا، تشویق به رسمی سازی و مسئولیت اجتماعی» باهدف ایجاد اشتغال، اقدام به تأمین بستر و خدمات زیرساختی مناسب جهت رشد شرکت‌ها و گروه‌های مدنظر نموده است.

لذا بخشی از برنامه یک‌ساله این سازمان برای توانمندسازی و تسهیل گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا بر اساس سه دیدگاه 1- ظرفیت‌سازی، 2- آمایش و تمرکززدایی و 3- فرصت شغلی، و باهدف گسترش توانمندی‌های نوآفرینی و کارآفرینی نوپاها در کل کشور است.

به همین منظور جهت دستیابی به اهداف مذکور، تفاهم‌نامه‌ای با کارگزاران منطقه‌ای (در سطح 5 منطقه کشور) با عنوان "پروژه کارگزاری توانمندی‌های نوآوری و کارآفرینی استان‌های کشور" منعقد گردید. که با توجه به مفاد آن، کارگزاران محترم موظف به برگزاری رویدادها و دوره‌های آموزشی در سطح استان‌های مناطق خود به‌منظور گسترش فعالیت‌های IT و ICT گردیده‌اند.

در این راستا کارگزاری توسعه توانمندی های نوآوری و کارآفرینی منطقه 1 (پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی) با همکاری سازمان فناوری اطلاعات ایران و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان کارگاه آموزشی "ارزش گذاری استارت آپها" را در آذرماه سال جاری در استان اصفهان برگزار می نماید.