سازمان فناوری اطلاعات ایران


برگزاری دوره آموزشی "تحلیل و طراحی تجربه کاری (User Experience (UX"


در راستای اهداف کلان ملی، سازمان فناوری اطلاعات ایران، در محور توسعه و گسترش کسب و کار در زمینه فناوری اطلاعات، کارگاه آموزشی تحلیل و طراحی تجربه در استان لرستان برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات ایران در راستای اهداف کلان ملی، سازمان فناوری اطلاعات ایران، در محور توسعه و گسترش کسب‌وکار در زمینه توسعه  IT، «طرح مشارکت، مهارت فاوا، تشویق به رسمی سازی و مسئولیت اجتماعی» باهدف ایجاد اشتغال، اقدام به تأمین بستر و خدمات زیرساختی مناسب جهت رشد شرکت‌ها و گروه‌های مدنظر نموده است. لذا بخشی از برنامه یک‌ساله این سازمان برای توانمندسازی و تسهیل گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا بر اساس سه دیدگاه 1- ظرفیت‌سازی، 2- آمایش و تمرکززدایی و 3- فرصت شغلی، و باهدف گسترش توانمندی‌های نوآفرینی و کارآفرینی نوپاها در کل کشور است.

به همین منظور جهت دستیابی به اهداف مذکور، تفاهم‌نامه‌ای با کارگزاران منطقه‌ای (در سطح 5 منطقه کشور) با عنوان "پروژه کارگزاری توانمندی‌های نوآوری و کارآفرینی استان‌های کشور" منعقد گردید. که با توجه به مفاد آن، کارگزاران محترم موظف به برگزاری رویدادها و دوره‌های آموزشی در سطح استان‌های مناطق خود به‌منظور گسترش فعالیت‌های IT و ICT گردیده‌اند.

در این راستا کارگزاری توسعه توانمندی‌های نوآوری و کارآفرینی منطقه 1 (پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی) با همکاری سازمان فناوری اطلاعات ایران و مرکز رشد واحدهای فناور جهاد دانشگاهی استان لرستان  دوره آموزشی "تحلیل و طراحی تجربه کاری (User Experience (UX" را در 21 آذرماه سال جاری در استان لرستان برگزار می‌نماید.

تفکر طراحی، تحقیق کاربردی، مبنای طراحی تعاملی و دانش طراحی از سرفصل‌های کارگاه آموزشی "تحلیل و طراحی تجربه کاری است.