اعضای جدید هیئت عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران منصوب شدند


آذری جهرمی، طی احکامی جداگانه سید علی مدنی زاده و رضا انصاری را به‌عنوان اعضای جدید هیئت عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران منصوب کرد.


به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران: در احکام جداگانه‌ای که از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ابلاغ‌شده، آمده است:
نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی و با استناد به ماده 15 اساسنامه سازمان فناوری اطلاعات، جنابعالی را به مدت دو سال به سمت عضو هیئت عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران منصوب می‌نمایم.
بر اساس این گزارش، دکتر مدنی زاده عضو هیئت‌علمی دانشگاه شریف و دارای  مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مخابرات و سیستم‌ها از دانشگاه شریف و مدرک کارشناسی ارشد مهندسی محاسبات کامپیوتری از دانشگاه استنفورد و همچنین دکترای اقتصاد از دانشگاه شیکاگو است.
گفتنی است،  سید علی مدنی زاده  دریافت مدال برنز المپیاد جهانی ریاضی در سال 2000، مدال طلا و برنز ریاضی در سال‌های 1999 و 1998 و همچنین مدال برنز المپیاد ریاضی دانشجویی 2002 را در کارنامه خود دارد. 
دکتر رضا انصاری دیگر عضو جدید هیئت عامل سازمان نیز عضو هیئت‌علمی دانشگاه اصفهان است و مدرک کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت تکنولوژی از دانشگاه علامه طباطبایی دارد. وی اولین فارغ‌التحصیل مدیریت تکنولوژی ایران در سال ۱۳۸۹ است  که از مهرماه ۱۳۹۰ به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان مشغول به کار شده و درحال حاضر به عنوان  دانشیار این دانشگاه فعالیت دارد.
نمایندگی مردم شهرستان های داراب و زرین دشت در دوره دهم مجلس شورای اسلامی و عضویت در کمیسیون صنایع و معادن مجلس از دیگر سوابق اجرایی وی محسوب می‌شود.