رویداد وب‌سامیت در لیسبون برگزار می‌شود


رویداد بین‌المللی Web Summit 2021 از اول تا چهارم نوامبر (10 تا 13 آبان) سال جاری در لیسبون کشور پرتغال برگزار می‌شود.


رویداد بین‌المللی Web Summit 2021 از اول تا چهارم نوامبر (۱۰ تا ۱۳ آبان) سال جاری در لیسبون کشور پرتغال برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران، مهم‌ترین اهداف این رویداد حوزه فناوری، گردآوردی و ایجاد امکان تبادل نظر میان سخنرانان برجسته، بزرگترین شرکت‌ها و رسانه های برتر حوزه فناوری است. Web Summit یک کنفرانس سالانه فناوری است که هر ساله به میزبانی لیسبون پرتغال برگزار می‌شود و یکی از بزرگترین رویدادهای فناوری در جهان محسوب می شود. Web Summit در سال 2009 تاسیس و اولین گردهم‌آیی آن در دوبلین ایرلند برگزار شد، اما در سال 2016 به طور دائم به لیسبون انتقال یافت.

محورهای این کنفرانس شامل فناوری اینترنت، فناوری‌های نوظهور و سرمایه گذاری خطرپذیر است. مشارکت‌کنندگان در وب‌سامیت طیف وسیعی از کسب‌وکارهای حوزه فناوری، از پانصد شرکت برتر Fortune گرفته تا شرکت های نوپا و نمایندگان صنایع های‌تک را شامل می‌شود.

در سال‌های گذشته نمایندگانی از بخش‌های دولتی، پارک‌های فناوری و کسب‌وکارهای نوپای ایرانی در رویداد مذکور حضور یافته‌اند. رویداد سال جاری به صورت حضوری و در دو قالب نمایشگاهی و سمینار برگزار می‌شود. با توجه به روند کند صدور ویزای کشور پرتغال برای هموطنان ایرانی، به متقاضیان توصیه می‌شود در اسرع وقت نسبت به شروع فرآیند اخذ ویزا اقدام نمایند.

علاقه‌مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نمایشگاه و نشست‌های تخصصی این رویداد می‌توانند به وب‌سایت https://websummit.com مراجعه نمایند.