سازمان فناوری اطلاعات ایران کسب کرد:

مقام دوم مسابقات ورزشی بانوان المپیاد ارتباطات


بانوان سازمان فناوری اطلاعات ایران، مقام دوم مسابقات ورزشی المپیاد ارتباطات را کسب کردند.


به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات ایران، به مناسبت روز جهانی ارتباطات، حدود 150 ورزشکار خانواده ارتباطات در رشته های ورزشی تیر اندازی، آمادگی جسمانی، بدمینتون، شنا و تنیس روی میز به میزبانی شهر تبریز به رقابت با یکدیگر پرداختند. در این رقابت‌ها، شرکت ارتباطات زیرساخت ، سازمان فناوری اطلاعات ایران و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم مسابقات قرار گرفتند. بانوان سازمان فناوری اطلاعات ایران در این المپیاد با حضور 16 ورزشکار و با کسب 4 طلا، دو نقره و دو برنز در جایگاه دوم مسابقات قرار گرفتند. 

المپیاد ورزشی ارتباطات که هر ساله میان ورزشکاران خانواده ارتباطات برگزار می‌شود، در مرحله نخست بانوان به رقابت با یکدیگر می‌پردازند، در مرحله بعدی مردان به مصاف هم می‌روند و در نهایت با رقابت مدیران خاتمه می‌یابد.

نفرات برتر بانوان المپیاد 1401 تبریز که از سازمان فناوری اطلاعات ایران، موفق به کسب مقام شدند، عبارتند از: سارا اویسی، ساناز غفارزادگان، زهرا شقاقی و کبری محمدزاده در رشته شنا و در رده‌های سنی مختلف به ترتیب مقام‌های سوم، اول، اول و اول را کسب کردند.

هم‌چنین مهرناز شهریاری و پروانه ورزداری در رشته آمادگی جسمانی و دو رده سنی مختلف به ترتیب جایگاه‌های اول و دوم را به خود اختصاص دادند. در ادامه مهدیه عباس زاده در رشته بدمینتون، رتبه سوم و آرمیتا زره پوش در رشته تنیس روی میز سکوی دوم را به خود اختصاص داد.